Kaip išsirinkti puokštę įvairioms progoms

Nors pasaulis sparčiais žingsniais juda į priekį, tačiau kai kurie dalykai nesensta ir nesikeičia. Vienas iš jų – gėlės ir puokštės, jas galite įsigyti https://dearflora.lt/product-category/puokstes/geles-dezutese/. Ir visai nesvarbu kokia proga – vestuvės, Valentino diena ar artimo žmogaus gimtadienis – gėlės ir gėlių puokštės visuomet bus tinkama dovana. Tiesa, derėtų pasirūpinti, jog puokštė ar gėlė derėtų prie aplinkos ir progos, todėl negalima tiesiog griebti pirmos pasitaikiusios kompozicijos.

Rožės

 

Lietuvoje gausu gėlių pardavėjų, kurie siūlo įvairias puokštes bei papildomas paslaugas (gėlių pristatymą, gėles dėžutėse, įvairias kompozicijas ir t.t. Kaip paprastam pirkėjui išsirinkti tinkamiausią gėlių puokštę? Nors iš pirmo žvilgsnio pasirinkimo gausa gali pasirodyti labai klaidinanti, iš tiesų viskas yra ganėtinai paprasta – tereikia žinoti keletą paprastų taisyklių, apie kurias dabar ir pašnekėsime.

 

Tikriausiai pats lengviausias pasirinkimas yra tuomet, kai gerai pažįstate žmogų – tiesiog pabandykite įsivaizduoti, kokios gėlių puokštės jam galėtų patikti ir pagal šį kriterijų ieškokite puokštės. Net jei ir gerai nepažįstate žmogaus, galite bent iš dalies nuspėti į kurią pusę derėtų krypti – galbūt žinote, jog žmogus mėgsta originalumą ir raudonos rožės jam tiesiog atrodys banaliai? Galbūt atvirkščiai, žmogus yra itin konservatyvus ir raudonos rožės jam kaip tik atrodys kaip geriausias įmanomas variantas?

 

Kai jau turite susidarę nuomonę, kokios gėlių puokštės ieškote, jums derėtų nuspręsti, iš kur ją gausite. Realiai yra du pasirinkimai – tiesiog važiuoti į standartinę gėlių parduotuvę arba pasirinkti profesionalaus floristo paslaugaus. Abu šie variantai yra itin skirtingi daugeliu prasmių ir atneš jums visiškai kitokius rezultatus. Jei gėles važiuosite pirkti į gėlių parduotuvę (pvz. gėlių pardavėjo salelės prekybos centre, gėlių stendai šalia turgaviečių ir parduotuvių ir t.t.), turėkite omenyje, kad rezultatai gali skirtis kaip diena ir naktis.

 

Jei nuspręsite puokštę pirkti parduotuvėje, turėkite omenyje, jog visą darbą atliksite pats. Tipiškai, tokiose parduotuvėse dirbantys pardavėjai ir yra tik pardavėjai, ne floristai. Tai reiškia, kad jie nesuteiks jums jokios naudingos pagalbos bandant susikomponuoti puokštę. Žinoma, visada galite rinktis iš tų gėlių puokščių, kurios jau yra pagamintos, tačiau dauguma jų atrodo gana blankiai ir nuvalkiotai, todėl nieko tikrai nenustebinsite. Žinoma, pirkti gėles tokiame salone kainuos pigiau, tačiau aukosite kokybę vardan kainos.

 

Visai kita situacija, jei pasinaudosite profesionalaus floristo paslaugomis(https://dearflora.lt) – jis jums patars, kokią puokštę geriausia rinktis įvairiomis progomis, kaip ją pateikti, prižiūrėti iki įteikimo ir t.t. Be to, floristas nuo jūsų pečių pašalins visą vargą – jis parūpins ir gėles, ir jas sudėlios, o jei reikia, ir pristatys į jūsų pageidaujamą vietą. Turbūt neverta minėti (nes tai akivaizdu), tačiau tokios paslaugos ir pačios gėlės kainuos kur kas daugiau. Žinoma, sumokėję daugiau, gausite atitinkamai geresnę kokybę. Kaip bebūtų, kaip ir visų sričių specialistų, floristų egzistuoja visokių. Dėl šios priežasties rekomenduojame pasidomėti internete ir perskaityti klientų atsiliepimus – tik tokiu būdu galėsite išsirinkti patikimiausią floristą, kuris išmano savo darbą ir suteikia kokybiškas paslaugas.