Magento ir WooCommerce platformų palyginimai

Šiomis dienomis , e-parduotuvių verslas tiesiog klesti, dauguma verslų stengiasi pereiti į pardavimus internetinėje erdvėje, kad pasiektų didesnį skaičių auditorijos ir padidintų savo pelno potencialą. Tačiau ši verslo sritis reikalauja savo įrankių, kurie yra nustatomi ir paleidžiami valdant internetinę parduotuvę. Tai turi didelę paklausą ir svetainių bei elektroninių parduotuvių savininkai būna dažniausiai sutrikę, kurią gi įrangą pasirinkti.

Jeigu jūs rimtai ruošiatės padidinti visą savo svetainės arba e-parduotuvės potencialą, tuomet turite turėti pilną kontrolę, kad galėtumėte valdyti svetainės funkcionalumą bei išvaizdą, tuomet turite ieškoti varianto, kurį turėsite pats patalpinti į hostingą. Dvi geriausios e-parduotuvės platformos yra Magento ir WooCommerce. Šiame straipsnyje apžvelgsime būtent šias dvi platformas.

Magento ir Woocommerce pagrindiniai palyginimai

Magento

Magento platforma panaši į WordPress valdymo sistemą. Tai yra atviro kodo projektas. Tai yra pilna turinio valdymo sistema (TVS) skirta būtent e-komercijos verslui. Tai nėra e-parduotuvės funkcijų karkasas, kuris patalpintas WordPress puslapyje. Magento turi dvi versijas: įmonei, kuri yra premium versija ir bendruomenei skirtą, kuri yra nemokama. Magento priklauso eBay įmonei, todėl jos naudojimas staigiai išaugo.

WooCommerce

Ši platforma, lyginant yra gana nauja elektroniniam verslui, ji prasidėjo 2011 metais. Ji turi įskiepį, suprogramuotą WooThemes, kuri transformuoja jūsų WordPress svetainę pilnai funkcionuojančią internetinę parduotuvę. WooCommerce yra vienas geriausių ir populiariausių įskiepių WordPress sistemoje. Ji gerai žinoma dėl savo lengvai pritaikomų pasirinkimų, lankstumo, intuityvios sąsajos su vartotoju.  Jis yra puikiai įvertintas WordPress bendruomenės ir stipriai palaikomas WordPress bendruomenės.

Magento prieš WooCommerce, dizaino ir funkcionalumo palyginimas

Magento

Magento yra pilnai išpildytas sprendimas apsipirkimui internete. Jis taiko į didelį kiekį elektroninių pardavėjų, kuriems reikia didelio funkcionalumo ir pritaikymo pagal save. Jis gana paprastas palyginus iš visų išleistų e-platformų pritaikymui individualiems poreikiams. Jis turi neribotą talpą produktams ir gali veikti su įvairiais mokėjimo pasirinkimais, valiutomis bei kalbomis. Magento valdymo skyde jūs turite priėjimą prie daugelio savo parduotuvių iš vieno valdymo skydo. Būtent ši funkcija yra nuostabi valdant daugiau nei vieną parduotuvę arba jos variacijas.

Vienas iš didžiausių iššūkių su Magento yra savo parduotuvės redagavimas bei pritaikymas ir plėtinių įdiegimas. Tai gan sudėtinga išmokti naujokams, kurie neturi patirties koduojant. Jeigu jūs neturite patirties su Magento, galite pasisamdyti Magento programuotoją ir ekspertą, kuris padės pasiekti norimų rezultatų.

WooCommerce

Šis papildinys yra populiarus ir pilnai ištobulintas. Tai puikus pasirinkimas vidutinio ir mažo lygio verslams. Jį labai lengva paruošti. Jeigu jūs ne esate naujokas WordPress sistemoje, pridėti svetainei elektroninės parduotuvės funkcionalumui yra gan paprastas. Funkcijų rinkinys pridės tuos puslapius, kurie svarbiausi. Net jeigu ir nenaudojote WooCommerce ankščiau juo lengva išmokti naudotis.

Magento ir WooCommerce kainos palyginimas

Magento

Magento bendruomenės versija yra nemokama ir turi daug privalumų, kurie pridedami kaip standartiniai. Tačiau jūs turite pridėti keletą plėtinių ir įskiepių, kad galėtumėte redaguoti ir valdyti savo elektroninę parduotuvę, kai verslas išsiplės. Būtent čia visos išlaidos ir pasireiškia. Kai kurie plėtiniai gali kainuoti, net gi 1,000 dolerių jų įsigijimui. Ir kaip jau minėjome prieš tai jums tikrai reikia profesionalaus Magento programuotojo, kad padėtų jums tvarkytis su parduotuve bei plėtiniais.

Dideliems elektroninių parduotuvių verslams yra galimybė verslo pasiūlymui super turinio valdymas, pagerinta paieškų funkcija ir daug didesnio lygio palaikymas bei pagalba. Pusei metų pasiūlymo kaina 14,000 dolerių.

WooCommerce

Šis įskiepis yra nemokamas, net gi jo pagrindiniai nustatymai yra mažai limituoti , todėl galėsite naudoti todėl galėsite naudotis jo papildiniais ir įskiepiais pasiekti pilnai naudai. Dauguma nustatymų yra nemokami, bet patiems išrankiausiems pusmetis kainuos nuo 5 iki 500 dolerių per pusmetį.

Magento ir WooCommerce talpinimo sąlygų palyginimas

Magento

Ši platforma yra daug labiau painesnė ir sudėtingesnė platforma. Jos sudėtingumas pasireiškia taip jog, net ir mažo dydžio elektroninės parduotuvės užims kelis gigabaitus disko vietos, nes operacijos tam tikros sudėtingos apkraus jūsų serverio greitį. Todėl jums reikės, tikrai dedikuoto asmeninio serverio , kitaip jūsų elektroninė parduotuvė bus labai lėta, o klientai neiškentę išeis.

WooCommerce

WooCommerce gal ir mažas, bet efektyvus įskiepis, kuris naudoja mažai disko vietos. Jis veikia greitai ir be problemų, bet kokiame serveryje.

Magento ir WooCommerce turinio plėtimosi galimybės palyginimas

Magento

Magento parduotuviu kurimas puslapis, turi geras elektroninės parduotuvės plėtimosi savybes, bet turinio valdymo sistema yra daug labiau kelianti iššūkį užduotis. Jums net gi, reikia atskiro plėtinio, kad galėtumėte rašyti savo blogą.

WooCommerce

Kad jūsų elektroninė parduotuvė būtų tikrai sėkminga, jums būtinai reikia blogo, kad galėtumėte sau padėti pardavinėti produktus ir galėtumėte palaikyti savo pozicijas aukštai paieškos varikliuose. WooCommerce yra nugalėtojas, kai šnekame apie integracija, kad ir blogo atveju. Ši platforma labai lengvai integruojasi į WordPress sistemą. Tai padeda jums lengvai paruošti ir rašyti savo blogą. Jis taip pat padeda valdyti kitus puslapius ir turi pranašumą, nes lengvai integruojasi su kitais įskiepiais.

Išvados

Internetinis parduotuvių verslas yra vienas iš pagrindinių pardavimų būdų šiandien. Magento ir WooCommerce platformos vartotojai valdo dideles internetines parduotuves. Abi platformos turi savo pliusų ir minusų, tai gi jūsų pasirinkimas priklauso nuo jūsų verslo poreikių. Tai gi palyginimai viršuje turėtų padėti jums nuspręsti.